Godziny Otwarcia: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

Oferta dla rolnika

Nowoczesne rolnictwo naszpikowane jest innowacyjną technologią. Dzięki temu takie gospodarstwa przynoszą rolnikom jeszcze większe zyski, jednakże używanie wszystkich nowoczesnych rozwiązań wiąże się ze zwiększonymi rachunkami za prąd. Dlatego też fotowoltaika szturmem podbija rolnictwo, gdyż generowanie własnego prądu jest dla rolników niezwykle dużą oszczędnością. Co więcej, instalacje fotowoltaiczne dla rolników są zazwyczaj znacznie większe niż te przydomowe, a co za tym idzie, generują one o wiele więcej energii elektrycznej. Warto podkreślić, że zgodnie z ustawą o podatku rolnym z 2017 roku, inwestor ma prawo odliczyć koszty inwestycji związane z instalacją paneli fotowoltaicznych. Rolnik jest w stanie odzyskać nawet 25% wartości inwestycji.

Wiemy jak istotne jest właściwy montaż instalacji elektrycznej w gospodarstwie rolnym, dlatego nasi specjaliści przygotowali specjalny model współpracy (6 kroków do Twojej instalacji), w celu zapewnienie usług najwyższej jakości. Model ten składa się z kroków takich jak:

1. Konsultacje – nasz specjalista podczas bezpłatnego spotkania dokonuje analizy zapotrzebowania energetycznego całego gospodarstwa, a także ocenia możliwości montażu instalacji.
2. Sposób Finansowania – iEco Energy pomaga w uzyskaniu dotacji, a także dogodnej formy finansowania. Pomagamy także w kwestiach pożyczki na instalację fotowoltaiczną. Co więcej, honorujemy zarówno płatność gotówką, jak i system ratalny.
3. Projekt – każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego na podstawie zebranych wcześniej informacji nasi specjaliści wykonują projekt instalacji fotowoltaicznej w taki sposób, by idealnie pasował do profilu energetycznego Twojego gospodarstwa rolnego.
4. Montaż – zapewniamy profesjonalny montaż całej instalacji fotowoltaicznej w oparciu o 15-letnie doświadczenie.
5. Podłączenie – w celu jak największego poziomu komfortu naszych klientów, zajmujemy się także podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci dystrybucji.
6. Opieka i gwarancja – po montażu i podłączeniu instalacji do sieci nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji, a okres gwarancyjny sprawia, że inwestycja jest pod odpowiednią ochroną.

Przejdź do wyceny


Masz pytania?

Napisz do Nas

Skontaktuj się z Nami

Nasz kontakt