Godziny Otwarcia: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

Oferta dla biznesu

Niezależność energetyczna jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna, szczególnie dla firm i przedsiębiorstw. Stale rosnące ceny energii elektrycznej są dla firm coraz większym zagrożeniem, dlatego instalacje fotowoltaiczne to obecnie niezwykle popularne rozwiązanie wśród przedsiębiorców. Możliwość produkowania własnego prądu i obniżenia przez to rachunków za energię elektryczną jest doskonałym sposobem na poprawę finansów danej firmy. Dlatego też fotowoltaika staje się obecnie energetycznym standardem, który nie tylko poprawia finanse przedsiębiorstwa, ale także kreuje jego ekologiczny wizerunek.

iEco Energy oferuje przedsiębiorcom najlepsze i sprawdzone rozwiązania, przez co zysk i profity płynące z montażu takiej instalacji fotowoltaicznej są pewne i gwarantowane. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy model współpracy, który nazywamy „6 kroków do Twojej instalacji” i wygląda on następująco:

1. Konsultacje – nasz specjalista podczas bezpłatnego spotkania dokonuje analizy zapotrzebowania energetycznego budynku, a także ocenia możliwości montażu instalacji.
2. Sposób Finansowania – iEco Energy pomaga w uzyskaniu dotacji, a także dogodnej formy finansowania. Pomagamy także w kwestiach pożyczki na instalację fotowoltaiczną. Co więcej, honorujemy zarówno płatność gotówką, jak i system ratalny.
3. Projekt – każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego na podstawie zebranych wcześniej informacji nasi specjaliści wykonują projekt instalacji fotowoltaicznej w taki sposób, by idealnie pasował do profilu energetycznego Twojego przedsiębiorstwa.
4. Montaż – zapewniamy profesjonalny montaż całej instalacji fotowoltaicznej w oparciu o 15-letnie doświadczenie.
5. Podłączenie – w celu jak największego poziomu komfortu naszych klientów, zajmujemy się także podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci dystrybucji.
6. Opieka i gwarancja – po montażu i podłączeniu instalacji do sieci nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji, a okres gwarancyjny sprawia, że inwestycja jest pod odpowiednią ochroną.

Przejdź do wyceny


Masz pytania?

Napisz do Nas

Skontaktuj się z Nami

Nasz kontakt