Godziny Otwarcia: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

Oferta dla domu

Ceny prądu rosną z roku na rok, przez co domowe budżety są bardzo obciążone. Taka sytuacja sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na instalację fotowoltaiczną, która jest nie tylko ekologiczna, ale także skutecznie obniża rachunki za prąd. Zasoby naszej planety są ograniczone, dlatego wybór fotowoltaiki, to przysługa oddana naszym dzieciom i wnukom. Niebagatelny wpływ na popularność instalacji fotowoltaicznych mają także liczne dofinansowania z programów rządowych i regionalnych, dzięki czemu inwestycja w fotowoltaikę jest jeszcze bardziej opłacalna.

W iEco Energy wiemy, jak ważne jest właściwy dobór paneli fotowoltaicznych, dlatego pomagamy naszym klientom od doradztwa, aż do montażu i przeszkolenia z obsługi całej instalacji. W celu ułatwienia wszystkich kwestii związanych z fotowoltaiką nasi eksperci stworzyli specjalny model współpracy z klientem o nazwie „6 kroków do Twojej instalacji”, który składa się z następujących kroków:

1. Konsultacje – nasz specjalista podczas bezpłatnego spotkania z klientem dokonuje analizy zapotrzebowania energetycznego domu, a także ocenia możliwości montażu instalacji. Jest to tak zwany audyt fotowoltaiczny.
2. Sposób Finansowania – iEco Energy pomaga w uzyskaniu dotacji, a także dogodnej formy finansowania. Pomagamy także w kwestiach pożyczki na instalację fotowoltaiczną. Co więcej, honorujemy zarówno płatność gotówką, jak i system ratalny.
3. Projekt – każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego na podstawie zebranych wcześniej informacji nasi specjaliści wykonują projekt instalacji fotowoltaicznej w taki sposób, by idealnie pasował do profilu energetycznego Twojego domu.
4. Montaż – zapewniamy profesjonalny montaż całej instalacji fotowoltaicznej w oparciu o 15-letnie doświadczenie.
5. Podłączenie – w celu jak największego poziomu komfortu naszych klientów, zajmujemy się także podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci dystrybucji.
6. Opieka i gwarancja – po montażu i podłączeniu instalacji do sieci nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji, a okres gwarancyjny sprawia, że inwestycja jest pod odpowiednią ochroną.

Przejdź do wyceny


Masz pytania?

Napisz do Nas

Skontaktuj się z Nami

Nasz kontakt